yurt dışı işbirliği teklifleriİhracat yapmak isteyen yada yurtdışında ortaklık kurarak büyümek isteyen girişimciler için hazırladığımız sayfamızda,farklı sektörlerden işbirliği tekliflerine ulaşabilirsiniz. Güneş panelleri için jel teknolojisi
Çek Cumhuriyeti’nden bir firma, uzun bir araştırma sürecinden sonra düşük moleküler ağırlıktaki silikon lastiklere dayandırılmış bir yöntemle silikon elastomerin enkapsülen teknolojisi geliştirmiş. Bu teknoloji sayesinde verim artışı sağlanıyor.

Ayrıca herhangi bir atık oluşmuyor. Santrallerde kullanılması son derece uygun olan bu teknolojinin lisans haklan Çek firmada bulunuyor. Söz konusu teknolojiyi kullanmak isteyen firmalarla teknik destekli ticari anlaşmalar yapılacak.
Referans numarası: 12 CZ 0744 3PC9

Endüstriyel otomasyon için partner
Yaklaşık 20 yıldır endüstriyel otomasyon alanında faaliyet gösteren bir İtalyan şirketi, ortak yatırım yapabileceği partner arıyor. İmalat yürütme ve enerji görüntüleme sistemleri üzerinde uzmanlaşan Italyan şirket, kendi ürünleri için distribütörlük de teklif ediyor.
Referans numarası: 20121109008

Çelik tank ürettirecek
Binalarda ısı ve enerji yönetimi üzerine uzmanlaşmış çek Cumhuriyeti’nden bir firma desülfirizasyon tesisleri, yeni enerji santralleri gibi büyük yapılarda kullanılacak çelik tanklar, çelik kanal ve çelik destekleyici üniteler yaptırmak istiyor. Partnerin yurtdışı işbirliği tecrübesi olması bekleniyor.
Referans numarası: 20121115060

Rus üretici tekliflere açık
Yapı malzemeleri, yapı teknolojileri, elektronik spor ekipmanları ve ev aletleri üreten Rus şirketi, distribütör arıyor. Aynı zamanda ortak yatırım tekliflerini değerlendiren Ruslar, yabancı firmalardan gelecek master franchise tekliflerine de açık. Referans numarası: 20121119026

Bakım ürünleri için distribütör arıyor
Almanya’da temizlik ve bakım ürünleri üreten bir şirket, ürünlerini Türkiye pazarına sunmak istiyor. Bu doğrultuda distribütörlük verecek olan firmanın üretim yelpazesinde elektrik süpürgesi, koku önleyici filtre ve mutfak kipmanları başı çekiyor. Muhtemel ortağın konuyla ilgili deneyimi sahibi olmasını gerekiyor.
Referans numarası: 20121116035

Yüksek performans sağlayan teknoloji
İngiltere’de hızlı tüketim malları konusunda faaliyet gösteren bir firma, ıslak yüzeylerin hızlı bir şekilde kurutulmasında etkili ve güçlü bir teknoloji arıyor. İngiliz firma, bu teknolojiyi temin edebilecek mühendislik firmasıyla ortak proje geliştirmeyi planlıyor.
Referans numarası: 12 GB 40n4 3P5L

Dondurulmuş gıda için yenilikçi yöntem
İspanyol araştırmacılar; baharat, çay, meyve, sebze, et balık gibi yaygın yiyecek ve içeceklerin dondurularak kurutulması için yeni bir yöntem geliştirmiş. Oldukça ekonomik olduğu belirtilen bu uygulamanın patent ve lisanslama çalışmaları, geliştirme aşamaları için teknik işbirliği yapacak ortaklar aranıyor.trendisfikirleri.com
Referans numarası: 12 ES 23D2 30KD

Ultraviyole ışınları engelleyen levha
İngiltere’de bir mucit, zararlı UVB ışınlarını engelleyen yenilikçi bir levha geliştirmiş. Söz konusu sistem laboratuar koşulları altında gerekil testlere tabi tutulmuş. Şimdi lisanslama çalışmalarına ve gelişmelere destek olabilecek firmalar aranıyor.
Referans numarası: 12 GB 4303 3QFA

Geçici seramik laminat
Ingiltere’de bir KOBİ, mevcut üretim sistemlerinin etkisini ve hızını geliştiren, seramik mozaik membran geliştirmiş, ingllizler, membranlarla ilgili faaliyet gösteren ve lisanslama çalışmalarına ve sistemin geliştirilmesine destek olabilecek firmalarla görüşmek istiyor. Referans numarası: 12 GB 4406 3QRY

Lazerin frekans sabitlemesi
Güney Kore’de bir enstitü, lazer ışınlarının sabitienmesiyle ilgili teknoloji ve metotlar geliştirmiş. Enstitü, söz konusu teknolojiyle ilgilenen ortaklar arıyor.
Referans numarası: 12 KR 9A9D 3QEF

Daha fazla bilgi için

EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150 Faks: 0232 374 42 89

Not: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.

4 Responses to “YURTDIŞI TİCARİ İŞBİRLİĞİ YAPAK İSTEYEN FİRMALAR”

 1. Aydan AY 14 Nisan 2014

  Yurt dışına yağlı boya tablolar, oil paint.Yüksek sanat- HIgh art.05368170668

  Cevapla
 2. Yurt dışında yaşamak ve ortak iş düzeni kurmak …
  Orta Asya da Kırgızistan merkezli ve aynı zamanda Özbekistan ve Kazakistan da açılabileceğimiz altyapısını hazırladığım bir iş projem adına en az 15.000 dolar sermaye koyabilecek kimse yada kimselerle tanışmak isterim.
  Değerli arkadaşlar hepimiz burada bir arayış doğrultusunda ilanlar veriyoruz işte bende bu arayışım adına sizlere burada ilan vererek tanışmak ve bu konu hakkında istiare yapmak istiyorum amacım daha iyi bir geleceğe doğru Allah korkusu içinde barındıran, dürüst çalışkan ve mücadele ruhu tam olan girişimci ve kader birlikteliği içerisinde olacak ve çalışabilecek arkadaşlar ile tanışmak temennisi ile ilanımı verdim.
  Saygılarımla…
  nemesis.73@outlook.com
  Skype : nemesis.73_1

  Cevapla
 3. merabea ben kosova prizren de vali 31 .sizin firmaniz icin okudum ve siz e bir emiel yazmiyi dusundum kosova da 2 tane turk oso sirtasi var ksoova da cok temiz para zazanmaktader neden sizn firmaniz kosovada olmasin eger kosovada bir ofis acmak isterseniz size yardimda bulunurum ve sizinle calismak icin hazirim calisma sartlarti ve calisma izni onlar kosova da kolay vali821@hotmail.com ilginize tesekurler cevap bekliyoru

  Kaynak Linki : http://www.trendfikirler.com/yurtdisi-ticari-isbirligi-yapak-isteyen-firmalar/

  Cevapla
 4. merabea ben kosova prizren de vali 31 .sizin sigorta icin okudum ve siz e bir emiel yazmiyi dusundum kosova da 2 tane turk oso sirtasi var ksoova da cok temiz para zazanmaktader neden sizn firmaniz kosovada olmasin eger kosovada bir ofis acmak isterseniz size yardimda bulunurum ve sizinle calismak icin hazirim calisma sartlarti ve calisma izni onlar kosova da kolay
  vali821@hotmail.com ilginize tesekurler cevap bekliyorum

  Cevapla